Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 215/55 R17 98H

Everton Contral A/S 215/55 R17 98H

Everton

Everton Contral A/S215/55 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6976290330452
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  89,9 €

Цена по парче

89,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот