Споредете до 4 продукти:

Euro-grip ST 45 10.00 D16.5 122A3

Euro-grip

Euro-grip ST 4510.00 D16.5 122A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Euro-grip
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A3
EAN:
4056644003385

Највисока цена:  175,7 €

Цена по парче

175,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,18 €

Назад кон врвот