Споредете до 4 продукти:

Euro-grip IM 117 11.5/80 D15.3 127A8

Euro-grip

Euro-grip IM 11711.5/80 D15.3 127A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Euro-grip
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901824048672

Највисока цена:  191,2 €

Цена по парче

191,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,73 €

Назад кон врвот