Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 ROF 225/45 R18 95V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5 ROF225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4038526041746
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,97 €

Назад кон врвот