Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 275/35 R19 100V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5275/35 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000598585
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  268,2 €

Цена по парче

268,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,84 €

Назад кон врвот