Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 255/55 R18 109V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000486424
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  134,7 €

Цена по парче

134,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот