Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 255/40 R19 100V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5255/40 R19 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000470324
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  175,3 €

Цена по парче

175,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот