Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 245/45 R17 99V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5245/45 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000733726
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  157,6 €

Цена по парче

157,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот