Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 245/40 R18 97V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000833181
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  131 €

Цена по парче

131 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот