Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 235/65 R17 108H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526040930
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот