Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 235/60 R18 107H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000486448
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  132,2 €

Цена по парче

132,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот