Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 235/45 R18 98V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000833150
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  144,4 €

Цена по парче

144,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот