Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 225/55 R16 95H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000833099
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  116,3 €

Цена по парче

116,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот