Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000487049
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  129 €

Цена по парче

129 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот