Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 215/55 R16 93H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000470492
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  115,6 €

Цена по парче

115,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот