Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 215/50 R17 95V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000487087
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  120,1 €

Цена по парче

120,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот