Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 215/45 R17 91V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000487100
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  136,7 €

Цена по парче

136,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот