Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 205/55 R16 94V

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000470461
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  125,8 €

Цена по парче

125,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот