Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Sport 5 195/55 R15 85H

Dunlop

Dunlop Winter Sport 5195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000486301
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  108,1 €

Цена по парче

108,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот