Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 195/65 R15 95T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
3188649821709
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  70,1 €

Цена по парче

70,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот