Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 195/50 R15 82T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2195/50 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000835031
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  64,4 €

Цена по парче

64,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот