Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 185/60 R15 88T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2185/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000573452
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  66,2 €

Цена по парче

66,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот