Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 185/55 R15 86H

Dunlop

Dunlop Winter Response 2185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000814838
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
66 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот