Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 175/70 R14 88T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000573476
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  73,1 €

Цена по парче

73,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот