Споредете до 4 продукти:

Dunlop Winter Response 2 165/65 R15 81T

Dunlop

Dunlop Winter Response 2165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Dunlop
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3188649820344
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
66 dB

Највисока цена:  64,3 €

Цена по парче

64,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот