Споредете до 4 продукти:

Dunlop SPORTMAX ROADSMART 170/60 ZR17 72W

Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop SPORTMAX ROADSMART
Dunlop

Dunlop SPORTMAX ROADSMART170/60 ZR17 72W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526278784
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  138,8 €

Цена по парче

138,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот