Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sportmax Qualifier F 110/70 R17 54H

Dunlop

Dunlop Sportmax Qualifier F110/70 R17 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
3188649810253
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  74,3 €

Цена по парче

74,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот