Споредете до 4 продукти:

Dunlop SPORTMAX MUTANT 150/60 ZR17 66W

Dunlop SPORTMAX MUTANT
Dunlop SPORTMAX MUTANT
Dunlop

Dunlop SPORTMAX MUTANT150/60 ZR17 66W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Dunlop
Ширина:
150
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526267658
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  125,1 €

Цена по парче

125,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот