Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 275/35 ZR18 95Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2275/35 ZR18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497352
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  148,6 €

Цена по парче

148,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот