Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 265/50 R19 110Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2265/50 R19 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000704078
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  171,2 €

Цена по парче

171,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот