Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 255/45 ZR18 103Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2255/45 ZR18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497321
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  147,2 €

Цена по парче

147,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот