Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 255/40 ZR19 100Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2255/40 ZR19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497215
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  145,1 €

Цена по парче

145,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот