Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 245/45 ZR17 95Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2245/45 ZR17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497116
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот