Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 235/45 ZR17 94Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2235/45 ZR17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497017
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  129,2 €

Цена по парче

129,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,03 €

Назад кон врвот