Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 235/40 ZR18 95Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2235/40 ZR18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000497000
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  126 €

Цена по парче

126 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,33 €

Назад кон врвот