Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 225/40 ZR18 92Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2225/40 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496782
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  104,7 €

Цена по парче

104,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот