Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 215/55 ZR17 94Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2215/55 ZR17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000496409
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  94,5 €

Цена по парче

94,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот