Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 205/45 R17 88W

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2205/45 R17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000496720
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  95 €

Цена по парче

95 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот