Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT2 205/40 R17 84W

Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT2205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000496386
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
67 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот