Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 245/40 ZR18 97Y

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT245/40 ZR18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000572813
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  100,5 €

Цена по парче

100,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот