Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 235/55 R17 99V

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT235/55 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000488367
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  114,3 €

Цена по парче

114,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,16 €

Назад кон врвот