Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 91W

Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop Sport Maxx RT
Dunlop

Dunlop Sport Maxx RT205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
3188649817467
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
67 dB

Највисока цена:  74,6 €

Цена по парче

74,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2 €

Назад кон врвот