Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport Maxx Race 2 265/35 ZR20 99Y

Dunlop

Dunlop Sport Maxx Race 2265/35 ZR20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000714084
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  331,2 €

Цена по парче

331,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,58 €

Назад кон врвот