Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 225/60 R16 102W

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse225/60 R16 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000820839
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  131,5 €

Цена по парче

131,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот