Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 225/50 R17 98V

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000831514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
72 dB

Највисока цена:  105 €

Цена по парче

105 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот