Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 215/55 R16 97H

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000703729
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
68 dB

Највисока цена:  101,8 €

Цена по парче

101,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот