Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 205/60 R15 91V

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649818785
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
67 dB

Највисока цена:  87,2 €

Цена по парче

87,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,29 €

Назад кон врвот