Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 195/60 R15 88H

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000720153
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  81,3 €

Цена по парче

81,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот