Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 195/45 R16 84V

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
3188649818617
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  76,4 €

Цена по парче

76,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот