Споредете до 4 продукти:

Dunlop Sport BluResponse 185/60 R15 84H

Dunlop Sport BluResponse
Dunlop Sport BluResponse
Dunlop

Dunlop Sport BluResponse185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Dunlop
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000552754
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  81 €

Цена по парче

81 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,31 €

Назад кон врвот